برای تعیین نوبت می توانید با شماره های مطب تماس بگیرید

کلینیک دندانپزشکی دکتر حسینیان, متشکل از دندانپزشکان متخصص می باشد که آماده ارائه تمامی خدمات دندانپزشکی از جمله دندانپزشکی کودکان و نوجوانان ، درمان ریشه و جراحی ریشه دندان ، دندان پزشکی ترمیمی زیبایی و اصلاح لبخند، جراحی فک و صورت و تشخیص بیماری ها و ضایعات دهانی و فک و صورت می باشد. کلینیک دندانپزشکی دکتر حسینیان ارئه دهنده بهترین خدمات دندانپزشکی زیبایی با استفاده از تجهیزات بروز دنیا می باشد.

دندان پزشک

متخصص بيماريهاي دهان و فك و صورت

دکتر شیلان صلاح تحصیلات دوره دندانپزشکی عمومی را در دانشکده دندانپزشکی قزوین با کسب عنوان دانشجوی نمونه در سال ۸۶ به پایان رسانیده و بورد تخصصی رشته بیماری های دهان، فک و صورت را در سال ۹۳ از دانشکده دندانپزشکی مشهد اخذ نمود. ایشان سابقه دو سال استادیاری در دانشکده دندانپزشکی زنجان را در کارنامه خود دارند و پس از آن در بیمارستان ها و کلینیک های دندانپزشکی شهر تهران به عنوان متخصص بیماری های دهان به درمان تخصصی بیماران پرداخت. از ایشان مقالات علمی متعددی در ژورنال های معتبر علمی پژوهشی به چاپ رسیده است و پژوهش های متفاوتی در زمینه ی نقش داروهای گیاهی در درمان بیماری های دهان، تاثیر اضطراب در بیماری های دهان، آفت، درمان دندانپزشکی بیماران خاص و نقش سلول های بنیادی در درمان بیماری های دهان انجام داده اند. ایشان جهت افزایش آگاهی بیماران و دندانپزشکان در رابطه با بیماری های دهان، در مطبوعات متعدد پزشکی و دندانپزشکی، سایتهای خبری دندانپزشکی و....  فعالیت دارند.

متخصص جراحی و درمان ریشه دندان(اندودنتیست)

دکترای دندانپزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران، ورودی سال 1375
دکترای تخصصی در سال 1386 از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
دوره تکمیلی ایمپلنت از مرکز جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران
۱۵سال سابقه فعالیت در مطب خصوصی و مراکز دولتی از جمله بیمارستان شرکت نفت مرکزی،بیمارستان بقیه الله،بیمارستان بانک ملی،بیمارستان چمران تهران،کلینیک دندانپزشکی گاندی،کلینیک دندانپزشکی فرهنگیان مرکزی،کلینیک دندانپزشکی نیاوران و بسیاری ار مراکز درمانی دیگر

تالیف کتاب مجموعه سوالات تفکیکی دندانپزشکی (DDQ)

گردآوری کتاب دندانپزشکی(Dentistry)

ترجمه کتاب اصوال درمانهای اندودانتیکس سال ۲۰۰۸

طراح سوالات آزمونهای دندانپزشکی جهاد دانشگاهی شهید بهشتی.

متخصص دندانپزشكی كودكان و نوجوانان

دكتر زينب حسينيان درسال ١٣٨١دوره عمومي دندانپزشكي خود را آغاز كرده و در سال١٣٩١ - ١٣٩٠، دوره تخصصي خود را به پايان رسانيده است، ايشان درسال ٩١ عضو هييت علمي دانشگاه علوم پزشكي ايلام و پس از آن عضو هييت علمي دانشگاه علوم پزشكي بندر عباس شدند. ايشان در طول اين مدت در فعاليت هاي دانشگاهي پژوهشي موفق بوده و داراي ٤ ثبت اختراع در زمينه دندانپزشكي مي باشند.

 

مقالات دندانپزشكي كودكان